Skuteczna reklama? Z nami to możliwe!

Drukarnia INTRO-GRAF oferuje bogatą ofertę gadżetów, które sprostają potrzebom i oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy gadżety reklamowe na różnego rodzaju wydarzenia, targi oraz upominki dla klientów i pracowników, które na pewno wywołają uśmiech na twarzy każdego i pomogą zbudować bezpośrednią relację. Kubki, długopisy i smycze z indywidualnym nadrukiem są świetnym pomysłem na reklamę firmy i poprawienie samopoczucia klientów lub kontrahentów, a tym samym pozostawienie śladu w ich pamięci. Wysokiej jakości reklama we Wrocławiu, Brzegu Dolnym, Wołowie, Karpaczu, Trzebnicy, Oławie, Radwanicach, Siechnicach czy Żernikach Wrocławskich – zamów gadżety reklamowe już dzisiaj!

Inni zajmą się reklamowaniem marki za Ciebie

Rozdając upominki reklamowe, nie tylko sprawiamy przyjemność obdarowywanej osobie, ale także zapewniamy korzyści dla siebie. Osoby, które otrzymają koszulkę lub kubek z logo, podczas używania ich przyczynią się do reklamowania Twojej firmy. Niekończąca się darmowa reklama – czy może być lepiej?

Gadżety i upominki reklamowe:

  • koszulki,
  • kubki,
  • długopisy,
  • smycze,
  • torby.

Obsługujemy klientów z całego województwa dolnośląskiego. Wykonujemy reklamę i gadżety reklamowe w Karpaczu, Wołowie, Brzegu Dolnym, Oławie, Trzebnicy i wielu innych miastach.

Zachęcamy także do skorzystania z reklamowego oklejania pojazdów oraz wykonania oryginalnego projektu wizytówki lub ulotki.