Reklamowe oklejanie witryn i pojazdów

Reklamowe oklejanie pojazdów i witryn – Środa Śląska, Legnica, Trzebnica, Brzeg Dolny

Jeśli chcesz zadbać o lepszą rozpoznawalność Twojej firmy, potrzebujesz skutecznych środków promocyjnych. Przyciągaj nowych klientów stosując praktyki takie, jak oklejanie samochodów firmowych. To bardzo skuteczny sposób na reklamę – promujesz swoją działalność wszędzie tam, gdzie pojawiasz się Ty lub Twoi pracownicy, przez co zapadasz w pamięć potencjalnych odbiorców i wzmacniasz ich świadomość marki. Klienci zapamiętają Twoje logo, dzięki czemu – w momencie, kiedy będą potrzebowali Twoich usług – zwrócą się do Ciebie!

Drukarnia Intro-Graf jest miejscem, w którym możesz zamówić folie reklamowe na szyby bądź oklejanie samochodów w całości. Nasi specjaliści wykonają estetyczny oraz skuteczny projekt, który następnie zostanie zamieszczony na karoserii bądź szybie. Mamy duże doświadczenie w naklejaniu folii na auto w taki sposób, aby druk służył Twojej firmie jak najdłużej. Stosujemy materiały takie, jak folia wylewna, monomeryczna lub One Way Vision do szyb i karoserii. Nowoczesny park maszynowy umożliwia nam tworzenie szczegółowych projektów – wydrukowanych w wysokiej jakości, doskonale odwzorowujących realne kolory.

Zamów oryginalny projekt reklamy na samochód!

Jeśli zależy Ci na profesjonalnej usłudze poligraficznej, która zostanie wykonana w krótkim terminie i nie pochłonie zbyt wielkiej ilości budżetu przeznaczonego na promocję – zgłoś się do nas. Kompleksowo przygotujemy projekt oraz okleimy Twój pojazd firmowy folią. Reklama na szybę samochodu to świetny sposób na promocję Twojej działalności w długim okresie – nasze wydruki są trwałe i odporne na każde warunki atmosferyczne.

Oklejamy foliami takimi jak:

  • folia One Way Vision – umożliwia wpadanie światła i może stworzyć reklamę w witrynie,
  • folia monomeryczna – mająca zastosowanie przy powierzchniach płaskich, wykorzystywana
    w reklamie tradycyjnej,
  • folia wylewna – przeznaczona do bardziej wymagających aplikacji, zapamiętuje kształty i jest
    odporna na warunki atmosferyczne.

 

Reklamowe oklejanie pojazdów zwiększa rozpoznawalność

Stwórz wyjątkową reklamę, oklejając witrynę lub samochód, i zwracaj na siebie uwagę! Nasze folie aplikowane są przez profesjonalistów, chcąc zadowolić najbardziej wymagających klientów. Oferujemy wysoką jakość oraz krótkie terminy realizacji. Stosuj reklamowe oklejanie pojazdów w celu pozyskania wielu klientów, którzy na pewno zapamiętają Twoją firmę na długo. Realizacje wykonujemy nie tylko dla klientów ze Środy Śląskiej, Legnicy i Oławy – oferujemy również reklamowe oklejanie pojazdów we Wrocławiu, Brzegu Dolnym, Wołowie, Karpaczu, Trzebnicy, Siechnicach, Radwanicach i Żernikach Wrocławskich. Polecamy także druk wielkoformatowy i gadżety reklamowe.