Zareklamuj się we Wrocławiu

Skuteczna reklama we Wrocławiu? Z naszą drukarnią to możliwe

Drukarnia Intro-Graf oferuje bogaty pakiet usług dla klientów z Wrocławia. Osoby, które są zainteresowane efektywną promocją swojej marki w stolicy Dolnego Śląska, liczyć mogą na kompleksową obsługę obejmującą konsultacje ze specjalistami, projekty graficzne, druk i wysyłkę. Prowadzisz firmę we Wrocławiu i myślisz o reklamowym oklejaniu pojazdów? Chcesz, aby Twoje ulotki pojawiły się na wrocławskich osiedlach? Sprawdź naszą ofertę i skorzystaj z wybranych usług już dzisiaj!

Oferta dla klientów z Wrocławia:

Druk wielkoformatowy we Wrocławiu – czyli banery, które zwiększą rozpoznawalność marki

Banery, czyli jedna z propozycji w zakresie druku wielkoformatowego, to bardzo skuteczny sposób na reklamę w mieście Wrocław. Baner reklamowy nie powinien zawierać dużo tekstu – umieszczamy na nich informacje najważniejsze dla potencjalnych klientów wraz z chwytliwymi hasłami reklamowymi. Kluczem do udanego projektu jest dobranie odpowiedniej grafiki, która przyciągnie uwagę zabieganych ludzi.

Chcesz postawić baner we Wrocławiu? Skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy zarówno z projektem, jak i samym drukiem wielkoformatowym.

baner reklamowy

Wyróżnij samochód firmowy – reklamowe oklejanie pojazdów Wrocław

Posiadasz samochód firmowy? Wykorzystaj go do reklamy! Reklamowe oklejanie pojazdów to świetny pomysł na zdobycie większej rozpoznawalności we Wrocławiu. Oklejenie auta pozwoli na wyróżnienie go na drogach. Dodatkowo nie trzeba martwić się o wykupienie przestrzeni reklamowej – samochód ze specjalnie zaprojektowaną okleiną będzie poruszać się po całym Wrocławiu, zwracając uwagę zarówno innych kierowców, jak i przechodniów.

Reklamowe oklejanie pojazdów jest procesem odwracalnym – nie trzeba martwić się o to, czy zostanie uszkodzony lakier samochodu. Mamy doświadczenie w przygotowywaniu oklein dla różnych typów aut.

reklamowe oklejanie pojazdów wrocław

Gadżety reklamowe Wrocław – buduj relacje

Chcesz rozdawać gadżety reklamowe we Wrocławiu? To doskonały pomysł! Długopisy, kubki, koszulki i inne gadżety z logo firmy są dobrym sposobem na zacieśnienie więzi z klientami – zarówno potencjalnymi, jak i obecnymi.

Gadżety reklamowe mają ogromny wpływ na kształtowanie wizerunku danej marki. Osoba, która otrzyma gadżet czuje się wyróżniona i ma poczucie więzi z marką. Dodatkowo akcesoria tego typu budują rozpoznawalność – obdarowany kontrahent będzie chodzącą reklamą, a logo utrwali się w pamięci ludzi, których spotka!

Zamów gadżety reklamowe dla klientów z Wrocławia – oferujemy indywidualne dopasowanie projektu do potrzeb i oczekiwań zamawiającego.

gadżety reklamowe wrocław

Efektowne ulotki i wizytówki dla klientów z Wrocławia

Wizytówka to proste, ale skuteczne narzędzie do promocji marki. Musi ona jednak zostać odpowiednio zaprojektowana. Podczas tego procesu pod uwagę należy wziąć specyfikę danej branży. Dobrze sprawdzają się wizytówki minimalistyczne, które przykuwają uwagę ciekawą grafiką czy kolorystyką. Realizujemy projekty wizytówek także dla klientów z Wrocławia.

Podobnie jest w przypadku ulotek. W naszej drukarni proponujemy druk ulotek reklamowych w dowolnych kształtach, co pozwala na wyróżnienie się wśród konkurencji. W ciągu dnia, gdy przechadzamy się po Wrocławiu, w nasze ręce wpada mnóstwo ulotek – kluczem do sukcesu jest wykonanie projektu, który zapadnie w pamięć.

ulotki wrocław