O nas

Drukarnia Intro-Graf - stawiamy na jakość!

Intro-Graf

Oferujemy pełen zakres usług poligraficznych. Zapewniamy wysoką jakość oraz krótkie terminy realizacji.

Jako drukarnia zajmujemy się zarówno drobnymi zleceniami, jak i drukiem wielkoformatowym. Oferujemy usługi poligraficzne w wydruku cyfrowym i offsetowym. Stawiamy na jakość, dlatego pracujemy na najwyższej klasy drukarkach, ploterach oraz materiałach od renomowanych producentów.

Współpracujemy z klientami na obszarze Dolnego Śląska z takich miejscowości jak: Wrocław, Legnica, Oława, Brzeg Dolny, Karpacz, Wołów, Siechnice, Radwanice, Żerniki Wrocławskie czy Trzebnica. Naszych klientów przyjmujemy także w biurze stacjonarnym znajdującym się w Środzie Śląskiej. W ofercie posiadamy nie tylko usługi związane z introligatorstwem, ale także projektowaniem graficznym, dzięki czemu dopasujemy każdy projekt pod indywidualne gusta klienta. Oferujemy również usługę reklamowego oklejania pojazdów oraz witryn sklepowych.

Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, jesteśmy firmą, która zapewnia kompleksową obsługę zarówno na etapie projektowania, wydruku, jak i umieszczenia gotowych projektów np. na samochodach. Wyróżnia nas przede wszystkim szybkość działania, najwyższa jakość oferowanych usług oraz zasięg działania na terenie całego Dolnego Śląska - w tym także jako drukarnia we Wrocławiu.

Wybierając naszą drukarnię, można mieć pewność, że zajmiemy się kompleksowo projektowaniem oraz wydrukiem materiałów reklamowych, takich jak wizytówki, ulotki, gadżety reklamowe i wiele innych. Dodatkowo dajemy możliwość personalizacji każdego projektu w postaci uszlachetnień papieru podczas prac introligatorskich. Zapewniamy, że w naszej firmie stawia się przede wszystkim na jakość oraz zadowolenie klienta.

Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się!

Drukarnia Intro-Graf

55-300 Środa Śląska
ul. Wrocławska 73
tel. 663 76 50 45
e-mail: biuro.intrograf@gmail.com

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

DRUKARNIA INTRO-GRAF

Zapraszamy do kontaktu i współpracy