Druk wielkoformatowy, banery reklamowe

Druk wielkoformatowy w drukarni INTRO-GRAF – Środa Śląska, Legnica

W dzisiejszych czasach promowanie biznesu za pomocą samych ulotek bądź wizytówek może nie przynieść oczekiwanego efektu. Formą, która nieustannie cieszy się dobrą opłacalnością jest drukowanie wielkoformatowe – stosowane w przygotowywaniu projektów takich jak banery czy szyldy. Zastosowanie nowoczesnych technologii w połączeniu ze zmysłem estetycznym oraz znajomością trendów przekłada się na znacznie większą rozpoznawalność wśród potencjalnych klientów Twojej działalności.

W Intro-Graf wykonamy baner wielkoformatowy oraz szyldy reklamowe zewnętrzne w taki sposób, aby mogły one służyć możliwie jak najdłużej. Wykorzystujemy skuteczne metody zabezpieczające powierzchnię druku przed niekorzystnym wpływem wilgoci, wiatru, mrozu czy upałów.

Kompleksowe projektowanie banerów reklamowych

Promowanie zewnętrzne – OOH – często stanowi źródło pierwszego kontaktu z odbiorcą. Wpływa ona na jego świadomość – dzięki temu klient wie, do której firmy może się zgłosić, jeśli potrzebuje konkretnej usługi. Zakład poligraficzny Intro-Graf jest miejscem, w którym zajmujemy się sporządzaniem reklamy zewnętrznej od A do Z. Z pełnym zaangażowaniem wsłuchujemy się w Twoje potrzeby, aby móc dostarczać szyldy najwyższej jakości. Drukowanie wielkoformatowe w naszym wykonaniu odbywa się z wykorzystaniem najnowocześniejszych maszyn, dzięki czemu projekty doskonale odwzorowują rzeczywiste kolory oraz są bardzo szczegółowe.

Szyldy i banery reklamowe

Do produkcji banerów i druku wielkoformatowego wykorzystujemy nowoczesne maszyny, które poradzą sobie z każdym projektem. Zainteresowanie Twoją firmą na pewno wzrośnie, a Twoje logo stanie się rozpoznawalne, co przełoży się na nawiązywanie wyjątkowych relacji z grupą docelową. Banery w Legnicy lub w Środzie Śląskiej na pewno przyciągną potencjalnych klientów i sprawią, że sprzedaż w Twojej firmie wzrośnie! Potwierdzają to także klienci, którzy skorzystali z usług druku wielkoformatowego i postawili banery we Wrocławiu, Karpaczu, Brzegu Dolnym, Trzebnicy, Siechnicach, Oławie, Radwanicach i Żernikach Wrocławskich.

 

Tworzymy druk typu:

  • banery,
  • siatki mesh,
  • folie,
  • plakaty cyfrowe,
  • folie one way vision,
  • folie wylewane,
  • Roll Up,
  • X- Baner,
  • tworzywa sztywne (płyty PVC, dibond, plexi).

Banery reklamowe i druk wielkoformatowy, wykonane przez drukarnię INTRO-GRAF, polecają klienci z województwa dolnośląskiego, m.in. z miast Środa Śląska, Legnica, Oława, Brzeg Dolny, Wołów, Karpacz, Siechnice, Trzebnica, Radwanice, Żerniki Wrocławskie. Sprawdź także naszą ofertę reklamowego oklejania pojazdów.